Nokta Duşakabin İzmir

Hakkımızda

Nokta Duşakabin İzmir Temsilcisi PALDUŞ, İzmir Karabağlar ve cıvarında bulunan tüm ilçelere Nokta Duşakabin Firması Adına Duşakabin, küvet, duşteknesi ve jakuzi satışı nakliye ve montaj hizmeti vermektedir. 

İzmir'da Ücretsiz Ölçü Ve Keşif Servsimiz Vardır. Duşakabin Fiyatları Ve Duşakabin Kampanyalarmız Hakkında Bilgi Almak İsterseniz İzmir Temsilcimizi 0232 265 39 48 Telefondan Arayınız. 

PALDUŞ markası, 2013 yılı Ocak ayında, İzmir ilinde, duşakabin sektöründe faaliyete girmiştir. Banyo ve küvet kabinleri üzerine üretim yapmakta ve montaj hizmeti vermektedir. Kaliteyi ve iyi hizmeti prensip edinen şirketimiz, kısa zamanda ülke geneline yayılıp, geniş bir hizmet ağı oluşturmuştur.
 
Sektörde, 13 yıllık deneyimi bulunan profesyonel ekipler ile çalışmaktadır. Profesyonel ekibi ve deneyiminin yanısıra, duşakabin sektöründeki gelişmeleri de yakından takip eden PALDUŞ, kalite standartlarını ve teknolojilerini sürekli yenileyerek başarısını kanıtlayarak daha iyi hizmet verebilmektedir.

VİZYONUMUZ

Kaliteli düzenli ve iyi bir hizmetle fark yaratmak, kendini yöneten çalışanlarla takım ruhu içinde, üstün standartlarda iş yapmaktır.

MİSYONUMUZ

Vatanımıza, milletimize ve tüm insanlığa yararlı olup, daha çok insana istihdam sağlamaktır.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla, faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve değişimleri takip ederek, dayanıklı, piyasa koşullarına uygun ve kusursuz üretimler yapan; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlaya bilen, etik değerlere saygılı takım anlayışı ile çalışabilen, personelin memnuniyetine ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak alanında rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.

Ücretsiz Keşif Yapılır
ücretsiz montaj